הסיפור שלנו

Photo by: Anat Saacks 

מותג TAMU נולד מאהבתי לאותו מכנס, שיקי ונוח שציפיתי שיחכה לי בארון הבגדים שלי בכל בוקר. מצאתי את עצמי מחפשת שוב ושוב את אותו מכנס אחד ויחיד ואף שולפת אותו מסל הכביסה. זהו הרגע בו החלטתי לעצב את אותו ״מכנס אחד ויחיד״ עבורי ועבור כל אותן נשים שאינן מוכנות להתפשר על איכות, נוחות ואלגנטיות. 
שמי הוא תמי מלחין ברכה, נולדתי בפריז ואת ילדותי חילקתי בין פריז, בריסל ותל אביב. לאחר שירותי הצבאי עברתי ללמוד בניו יורק, ומשם עברנו לסן פרנסיסקו ופונטנבלו וכיום אני מתגוררת עם משפחתי במושב בשרון. נחשפתי לעולמות תרבותיים שונים במהלך חיי. ספגתי אמנות, עיצוב ואורחות חיים מגוונים. בתחילת דרכי המקצועית לאחר לימודי אמנות בניו יורק, עסקתי בעיצוב גרפי ולאחר שהשלמתי תואר שני בפסיכותרפיה, הפנתי את אהבתי לאמנות ולקשרים אנושיים - לעיסוק בפסיכותרפיה דרך אמנות ותנועה. שם נחשפתי לטיפול באוכלוסיות שונות. אמנות, יצירה ותנועה היו מאז ומתמיד אהבתי הענקית. בתמו אני מממשת ערכים אלו על ידי יצירת פירטי לבוש המכבדים את האדם ומאפשרים לה ולו - להרגיש נינוחות גופנית וריגשית.

״תמו״ הוא שם חיבה שקיבלתי לפני שנים מהאנשים הקרובים אלי והוא משקף בעיניי, יותר מכל, תחושת נוחות וקירבה. נעים להכיר ותודה על ההזדמנות לשתף אתכן בסיפור של TAMU