משלוחים והחזרות

כל המשלוחים שלנו נשלחים באמצעות שליח עד הבית. המוצר יגיע לביתך או לכתובת אחרת שציינת בעת ביצוע ההזמנה בתוך 4 ימי עסקים.לאור המצב הנוכחי ...אנו מבצעים את המישלוחים לעיתים בעצמנו ולעיתים באמצעות חברת שליחויות פרטית. כל התהליך מראשיתו ועד סופו מבוצע תוך הקפדה יתרה על היגיינה ותוך שימוש בכפפות.      
 
מדיניות החלפה / החזרה:
 
אנו בטוחות כי הקניה אונליין אינה דבר של מה בכך ואנו עושים כל מאמץ להקל עבורך את תהליך הרכישה. מסיבה זו אנו דוגלים בהחזרות או החלפות של מוצרים מכל סיבה שהיא (אך כמובן שלא נעשה בהם כל שימוש). בשל הקורונה הארכנו את מדיניות ההחלפות וההחזרות שלנו לעד 30 יום! במקום 14 יום.  
החזרת מוצרים או החלפתם
 
אם מסיבה כלשהי אינכם שלמים עם הרכישה דברו עימנו בטלפון או במייל tamupants@gmail.com ונשמח לבוא אלייך לאסוף או להחליף. מיד לאחר מכן נזכה את כרטיסך, בניכוי סכום של 45 ₪ דמי ביטול.
 
החלפה
 
במידה ואתם מעונינים להחליף מוצר צרו איתנו קשר ויידעו אותנו בטלפון 054-5219579 או במייל tamupants@gmail.com. אנו נבוא לאסוף את הפריט ונביא לך את הפריט החדש. במיקרה כזה תחויבו ב-45 ₪ בלבד.
 
קניה בסטודיו
 
הסטודיו שלנו ממוקם בבני ציון, רחוב אנשי בראשית 32. אנו מציעים LOCAL PICK UP . ברגע שנוח לך, פשוט עברי אצלנו בסטודיו. נשמח לראותך ולתת לך את התמו החדש שלך.